Монгол банкны ханш

USD / АНУ-ын доллар 2,850.01
CNY / БНХАУ-ын юань 434.98
RUB / ОХУ-ын рубль 38.64
EUR / Евро 3,444.66
KRW / БНСУ-ын вон 2.61
GBR / Английн фунт 3,793.08
JPY / Японы иен 27.27

Улаанбаатар хотын цаг агаар

Ням
2021-04-18
12°
-2°
Даваа
2021-04-19
11°
-2°
Мягмар
2021-04-20
10°
Лхагва
2021-04-21
-1°
Пүрэв
2021-04-22
-10°
2021 оны 04 сарын 19, Даваа
Жүдо: Ази, Далайн орнуудын АШТ-ий хуваарь

Жүдо: Ази, Далайн орнуудын АШТ-ий хуваарь

Эх сурвалж: Bataar.mn Спорт 2021-04-03 11:08:48

Олон улсын жүдо бөхийн холбооны тэргүүн Мариус Визер, Азийн жүдо бөхийн зөвлөлийн ерөнхийлөгч Обайд Аль Анзи нар тэмцээнд уригдсан бөгөөд хүндэт зочид Бишкек хотын жүдо бөхийн академийн нээлтийн ёслол, Азийн жүдо бөхийн Зөвлөлийн конгресст оролцох юм.

Ази, Далайн орнуудын АШТ-д Австрали, Бахрейн, Тайвань, Фижи, Гуам, Хонконг, Энэтхэг, Иран, Япон, Иордан, Казахстан, Кирибати, Кувейт, Кыргызстан, Ливан,  Монгол, Балба, Шинэ Зеланд, Пакистан, Хятад, Филиппин, Катар, БНСУ, Саудын Араб, Сири, Тажикстан, Таиланд, Тонга, Туркменистан, АНЭУ, Узбекистан, Йемен гэсэн 32 орны баг оролцоно.

Ази, Далайн орнуудын АШТ-ий хуваарь Орон нутгийн цагаар

4-р сарын 6, Мягмар

Эрэгтэй: 60 кг, 66 кг,

Эмэгтэй: 48 кг, 52 кг, 57 кг,

Урьдчилсан барилдаан - 10:00 - 16:00

Нээлтийн ёслол - 16:00 - 17:00

Финалын барилдаан - 17:00 - 19:00

4-р сарын 7, Лхагва

Эрэгтэй: 73 кг, 81 кг,

Эмэгтэй: 63 кг, 70 кг,

Урьдчилсан барилдаан - 10:00 - 17:00

Финалын барилдаан - 17:00 - 19:00

4-р сарын 8, Пүрэв

Эрэгтэй: 90 кг, 100 кг, +100 кг,

Эмэгтэй: 78 кг, +78 кг,

Урьдчилсан барилдаан - 10:00 - 17:00

Финалын барилдаан - 17:00 - 19:00

4-р сарын 9, Баасан

Холимог Багийн барилдаан.

Нэг баг 6 хүнтэй ( 3 эрэгтэй, 3 эмэгтэй)

Эрэгтэй:  73 кг, 90 кг, +90 кг,

Эмэгтэй:  57 кг, 70 кг, +70 кг.

Урьдчилсан барилдаан - 10:00 - 16:00

Финалын барилдаан - 16:00 - 18:00

Монголын шигшээ баг

Эрэгтэй

1. ОУХМ Л.Өнөболд -60 кг 

2. ОУХМ Г.Хэрлэн -66 кг

3. ОУХМ Ё.Басхүү -66 кг

4. ОУХМ Ц.Цогтбаатар -73 кг

5. Саейд Моллаей -81 кг

6. ОУХМ Г.Алтанбагана -90 кг

7. ОУХМ Л.Отгонбаатар -100 кг

8. ОУХМ Б.Гончигсүрэн -100 кг

9. ОУХМ Ө.Дүүрэнбаяр +100 кг

Эмэгтэй

1. ОУХМ Л.Сосорбарам -52 кг

2. ОУХМ Б.Хорлоодой -52 кг

3. МУХБ, МУГТ Д.Сумъяа -57 кг

4. ОУХМ Л.Энхрийлэн -57 кг

5. ОУХМ Б.Ганхайч -63 кг

6. ОУХМ Ц.Энхчимэг -70 кг

7. ОУХМ Э.Гандиймаа +78 кг

Дасгалжуулагч

МУГТ, МУГД Х.Болдбаатар

ОУХМ П.Нямлхагва

ОУХМ Ч.Болдбаатар

Мансоури Касваей Мохаммад

МУГТ М.Бундмаа

Эх сурвалж: Bataar.mn Спорт 2021-04-03 11:08:48

Сэтгэгдэл бичих